systemy w ogrodzie

Ogród to miejsce, które ma przyciągać nieodpartym urokiem i jednocześnie oferować wypoczynek pośród zieleni. Relaks we własnym ogrodzie z pewnością jest czymś niezwykle przyjemnym, o ile nie trzeba się martwić o jego pielęgnowanie. Rośliny zmieniają się, rozrastają, a przede wszystkim wymagają systematycznego nawadniania. Wiąże się to zazwyczaj również z koniecznością opłacania wyższych rachunków za wodę. Na szczęście jest na to prosty i sprawdzony sposób, wystarczy zastosować nowoczesne systemy nawadniające, które mogą uruchamiać się automatycznie bądź po ich włączeniu. W ten sposób możemy zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas. Jak to możliwe? System nawadniania montowany w ogrodzie może zawierać indywidualne oprogramowanie, a nawet czujniki deszczu, dzięki czemu nie będzie uruchamiał się w nieodpowiednim momencie. Ponadto wykorzystanie tego rodzaju systemów w ogrodzie pozwala na wybór sposobu nawodnienia, może się to odbywać przy wykorzystaniu zraszaczy lub linii kroplujących.

Nie trzeba dłużej przejmować się nawadnianiem ogrodów. Nawet jeśli zdarzy się Państwu zapomnieć o podlaniu roślin, ustawiony wcześniej program będzie o tym pamiętał! Inteligentny ogród to duża wygoda, w którą warto zainwestować. Jeżeli nie są Państwo pewni, który sposób nawodnienia będzie najlepszy dla posiadanego ogrodu, wystarczy się z nami skontaktować. Chętnie posłużymy radą i wybierzemy określony system nawadniania oraz instalację, która będzie optymalna. Stworzymy również dokładny projekt ogrodu i jego wizualizację, dzięki czemu łatwiej będzie podjąć określoną decyzję.To jednak nie wszystko, zajmujemy się także doborem oświetlenia ogrodu, dzięki czemu prezentuje się on jeszcze piękniej. Green Service to firma, która mieści się w Krakowie i najlepiej zadba o Państwa ogród, sprawiając że wszystkie wyobrażenia i plany staną się rzeczywistością.

Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców miasta Kraków, jak i okolic. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, którymi mieliśmy przyjemność się zajmować.

Nawodnienie

Zastosowanie zraszaczy trawnikowych oraz linii kroplująch daje ogromną oszczędność wody, a roślinom umożliwia optymalny rozwój.
Stosujemy profesjonalne systemy nawadniania ogrodów Whethermatic oraz Rainbird.
Montujemy system kompleksowy, zawierający indywidualne oprogramowanie, czujnik deszczu lub sterującą stację pogodową.

          Oświetlenie


Odpowiednio zastosowane reflektory oraz lampy wydobędą z każdego ogrodu jego magiczne piękno wieczorową i nocną porą.

         

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress