Projektowanie ogrodów w Krakowie

Projekt ogrodu kraków

To pytanie wielokrotnie pada z ust potencjalnych klientów, ale także naszych znajomych, przyjaciół oraz rodziny. Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, ponieważ zależy od wielu czynników, takich jak środowisko, preferowana roślinność, powierzchnia ogrodu, gleba.
Nasza firma podchodzi do każdego projektu bardzo indywidualnie, bazując na wieloletnim doświadczeniu.

Jak projektować ogród?

Podstawą do wykonanie spójnego formalnie ogrodu jest jego plan zwany projektem ogrodu lub projektem wizualizacyjnym.
Aby plastycznie rozrysować potrzeby, wizje i marzenia inwestora niezbędne jest doświadczenie, zdolności oraz wiedza ogrodnicza po stronie projektanta.
W naszej firmie ogrodniczej kładziemy nacisk na profesjonalizm w fazie projektowania ogrodów na terenie Krakowa oraz okolic, dlatego też zwykle proponujemy klientom kilka wersji koncepcyjnych. Ułatwia to inwestorowi podjęcie ostatecznej decyzji co do wyglądu i charakteru projektowanego ogrodu oraz jego realizacji.

 

Projekty ogrodów Kraków

Od czego zacząć projektowanie ogrodu?

Projekty ogrodów, które projektujemy w Krakowie i okolicach stanowią plastyczna wizję wymarzonego ogrodu oraz są podstawą do wykonania wstępnego kosztorysu.
Taki projekt ogrodu (koncepcyjny) powinien stanowić wystarczająca bazę dla doświadczonego wykonawcy, jednak nie jest wystarczający jeśli decydujemy się wykonać ogród sami.

Nasza firma ogrodnicza wykonuje projekty zarówno koncepcyjne jak i techniczne w oparciu o wizję lokalną, rozmowę z inwestorem, ocenę warunków glebowych, środowiskowych oraz ostatecznie finansowych.
Projekty ogrodów (wykonawcze), które projektujemy w Krakowie są techniczną formą projektu koncepcyjnego. Zawierają wszystkie szczegóły planowanych nasadzeń, pełną specyfikację materiałową oraz elementy małej architektury. Szczegółowe zwymiarowanie wszystkich elementów, które mają znaleźć się w ogrodzie ułatwiają wykonanie  prac  samemu.
Projekty wykonawcze zawierają również plany rozprowadzenia nawodnienia oraz oświetlenia, lecz te prace powinnyśmy przekazać fachowcom.

Firma ogrodnicza Green Service działa ponad 20 lat na rynku Małopolski. Projektowanie ogrodów w Krakowie, to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim ogromna pasja.
Nasi pracownicy brali udział w zakładaniu oraz pielęgnacji ogrodów również na terenie Wielkiej Brytanii.
Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i zbieramy najlepsze referencje wśród naszych klientów.
Prace związane z kreacja, tworzeniem wizji ogrodu, projektem plastycznym  są nasza pasją . A realizacja tych założeń w praktycznym w znoju i trudzie  w terenie, stanowi nasza siłę.

projekt ogrodu w Krakowie

Projekt ogrodu Kraków

Jeżeli zależy Państwu na wyjątkowej, zielonej oazie, która nie tylko będzie spełniała Państwa wymagania wizualne, ale także praktyczne, zapraszamy do kontaktu. W celu zapoznania się z cennikiem projektowania ogrodów w Krakowie, zapraszamy do odwiedzenia tej kategorii na naszej stronie.

projektowanie ogrodów w Krakowie

Projekty wykonujemy odręcznie w skali 1:100, często zawierają rzuty boczne, plany
nawodnienia,oświetlenia i małej architektury ogrodowej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress